Tégliky, dózy a nádoby vyrobené vstrekovaním
+421 2 20 62 08 62
sales@riverpak.sk

 • Štandardné nádoby so širokým hrdlom a vekom so závitom

  Štandardné nádoby so širokým hrdlom a vekom so závitom

  Máme celý rad plastových nádob, dóz a téglikov s vekami so závitom vo veľkostiach od 150 ml do 1750ml.

  Čítať viac
 • Kozmetické tégliky

  Kozmetické tégliky

  Kozmetické tégliky - štýlové kozmetické tégliky s priamou bočnou stenou. Ich elegantný tvar je ideálny pre krémy, pleťové vody a vosky a ideálne pre trhy zamerané na zdravie, krásu a starostlivosť o pleť.

  Čítať viac
 • Tégliky pre krémy / Plastové nádoby na telové krémy

  Tégliky pre krémy / Plastové nádoby na telové krémy

  Sú to 250 ml nízkoprofilové plastové nádoby široko používané v rámci osobnej starostlivosti, toaletných potrieb a zdravotnej starostlivosti.

  Čítať viac
 • Nádoby a tégliky s poistným krúžkom

  Nádoby a tégliky s poistným krúžkom

  Naše dózy s poistným krúžkom sú vybavené trhacou páskou proti neoprávnenej manipulácii.

  Čítať viac
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

River Pak - Vstrekované plastové tégliky, dózy a trubky

Ucelený sortiment plastových téglikov, dóz a nádob

River Pak dodáva plastové dózy, plastové nádoby a plastové tégliky s vekom so závitom, vyrobené vstrekovaním polypropylénu. Plastové dózy sú v bielej / prírodnej farbe ako štandard, plus v rôznych farbách a vo veľkostiach od 150 ml do 1750 ml.

Naše plastové nádoby so širokým hrdlom sú dodávané s vekami a používajú sa na balenie širokej škály produktov vrátane práškov, gélov, pást, tukov, pleťových mliek, potravín, granúl, tabliet, piluliek.

Plastové nádoby pre všetky priemyselné odvetvia a všetky prípady použitia

Naše tégliky sa  používajú v rôznych oblastiach, vrátane automobilového priemyslu, rybárčenia, chovu koní, veterinárneho lekárstva, farmaceutického priemyslu, voľného času, zdravia a krásy, starostlivosti o vlasy, kozmetiky a toaletných potrieb.

V poslednej dobe sme zaviedli poistné krúžky (označované aj ako ochrana proti porušeniu) pre plastové tégliky a nádoby na krém / telové mlieko.

Poskytujeme komplexné služby označovania a dekorácie pre všetky plastové dózy, nádoby a tégliky, ktoré sú opísané na tejto webovej stránke.

Tégliky a veká v bielej a prírodnej farbe 

Všetky naše plastové nádoby a veká sú k dispozícii v bielej a prírodnej farbe ako štandard. Prírodné alebo číre nádoby. Prírodné nádoby sú priesvitné s dobrou kontaktnou jasnosťou, ktorá vám umožní vidieť obsah.

Farebné tégliky a veká

Rôzne štandardné farby môžu byť dodávané ako štandard, alebo môžeme zosúladiť vašu plastovú nádobu s farbu, ktorú si určíte, s výhradou minimálneho výrobného množstva.

Vysoko čistý polypropylén je k dispozícii na vyžiadanie, ak sú požadované viac číre nádoby, napríklad ako alternatíva k PET.

Kontaktujte nás

captcha
Nahrať znovu

River Packaging je zameraný na dokonalosť pri formovaní vstrekovaním a na najvyšší štandard kvality a služieb pre našich klientov.

Prostredníctvom pokračujúceho tréningu a rozvoja našich vysoko zručných zamestnancov a s použitím najnovších technológií, sme odhodlaní ponúkať výnimočnú kvalitu za najkonkurenčnejšie ceny.